Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albina Burrniku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
BIOGRAFIA: Albina Burrniku është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 21 Gusht 2020, Albina Burrniku publikon videoklipin "Ani Shko". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Albina Burrniku. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Entertainment....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtare e grupit

Motrat Burrniku

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Silvi Dollapi

Albina Jahjaga

Nesa Omaj

Viki (Violeta Lulgjuraj)

Besiana Kertusha

Violeta Demaj

Bukurije Morina

Mirjeta Mema

Mimoza Nelaj

Aida Cara

Tags: Albina Burrniku, Motrat Burrniku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet