Motrat Burrniku
Motrat Burrniku

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Motrat Burrniku është një duo artistësh e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 7 Mars 2020, Motrat Burrniku publikojnë videoklipin "Dashnia Motres". Muzika e këngës u punua nga Naim Qukiqi, teksti u shkrua nga Fadil Topalli, ndërsa për orkestrimin u kujdes Naim Qukiqi. Më datë 17 Maj 2020, Motrat Burrniku publikojnë videoklipin "Vellau Im Me I Bukuri Emer". Muzika e këngës u punua nga Agon Neziri, teksti u shkrua nga Fadil Topalli, ndërsa për orkestrimin u kujdes Agon Neziri. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 1