Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Gashi - Potpuri (Gezuar 2022) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Edhe kur ta zhdrypim o lulien prej kerrit
2x

Oj lulie oo, oj lulie oo, oj e bukur oo
oj lulie oo, oj e bukur o

Edhe dot ja ndale o oj rrezet e diellit
2x

Oj lulie oo, oj lulie oo, oj e bukur oo
oj lulie oo, oj e bukur o


Kisha meu ba flutur me hyp ne lise
2x

Me pa at djalin qfar dasme ka nise, qfar dasme ka nise
2x

Mos pyt lulije o se o marre
2x

Se vllau jono ban dasem tmadhe, ban dasem tmadhe
2x

Ani mori nuse ani qaf gastare
2x

Ani a don rruza ani a don pare
2x

As nuk due rruza as nuk due pare
2x

Veq e du qat djalin o ni djal shqiptare
2x


Merita Gashi - Potpuri (Gezuar 2022)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri (Gezuar 2022)".
3. Video është e këngës "Potpuri (Gezuar 2022)", por nuk këndohet nga Merita Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Merita Gashi:


Komente 0