Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Halili - O Tirona E Jonë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Sa ma merr malli per ty
Pa ty esht dita njeqind vjet
Aty kam lindur dhe jam rrit
Dhe do te vdes

O sa shume te du x2

Ref...x2
Jo jo jo jo jo jo kurr s'te harroj
Dit dhe nat per ty kendoj
O sa shum ti me mungon
O Tirona jon

Sa her qe vi une ne Tiron
Nje dit e javes esht nji ore
S'ka vend ma te bukur ne ket bot
O moj Tiron

O sa shume te du x2

Ref...x2
Jo jo jo jo jo jo kurr s'te harroj
Dit dhe nat per ty kendoj
O sa shum ti me mungon
O Tirona jon

...

Ref...x2
Jo jo jo jo jo jo kurr s'te harroj
Dit dhe nat per ty kendoj
O sa shum ti me mungon
O Tirona e jon


Ky tekst u dërgua nga Medije   arsimdiber

Merita Halili - O Tirona E Jonë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Tirona E Jonë".
3. Video është e këngës "O Tirona E Jonë", por nuk këndohet nga Merita Halili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Merita Halili:


Komente 0