Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Halili - M'ka Marre Malli Per Nenen Time Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  16

Seq u dogj kjo zemer shkreta
Ketu ne vetmi
N'erresir me kaloj jeta
Ju o shokt e mi
REFRENI
Qaj moj zemer mos pusho
Digju digju shpirti im
Se dite e nate po tretem n'vaj
Ska njeri o hallin t'ma qaj x2
Hej zemer moj digju zemer moj

M'ka marr malli per NANEN time
Ju o shokt e mi
Se m'ka rrit me shume mundime
Veq ta shoh me sy

REFRENI
Qaj moj zemer mos pusho
Digju digju shpirti im
Se dite e nate po tretem n'vaj
Ska njeri o hallin t'ma qaj x2
Hej zemer moj digju zemer moj
Qaj zemer moj digju zemer moj


Ky tekst u dërgua nga Luan Jonus Shini

Merita Halili - M'ka Marre Malli Per Nenen Time
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "M'ka Marre Malli Per Nenen Time".
3. Video është e këngës "M'ka Marre Malli Per Nenen Time", por nuk këndohet nga Merita Halili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Merita Halili:


Komente 0