Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Halili - Gani Beg Toptani Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

O leu dielli more
Amon leu hona
Po shkelqejn gurt e kalas e hajde

Po shkelqejn gurt e kalas

O Gani Begu more
Gani Beg Toptojoni
Ndan zeqatin fukaras

O Gani Begu more
Gani Beg Tirojona
Ndan zeqatin fukaras

O te honen mbroma more
O ne shtat sahati
Rrin Ganija tuj tuj mendu e hajde

Rrin Ganija tuj tuj mendu

O çohi djema more rrokni ukat
Sadri Mollen e kan rrethu
O çohi djema hajde more rrokni hutat
Sadri Mollen e kan rrethu

O Gani Begu o ç'i hypi atit
Gjith Tirona zu o me qa

Gjith Tirona zu zun me qa

O mos kujtoni djem
Se jam tuj shku n'Stamboll e
Ne Qerfoz tebtil? o hava X2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Merita Halili - Gani Beg Toptani
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gani Beg Toptani".
3. Video është e këngës "Gani Beg Toptani", por nuk këndohet nga Merita Halili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Merita Halili:


Komente 0