Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Halili - Endrrat E Mia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

O se kam nje mall qe me djeg si zjarr,
dhe gjumin ai mua ma ka mare,
fol me goje nje fjale e kush te desh,e kush te don o more djal!!!

Ti me shikon s'me flet nje fjale
me behet zemra plot me vale
si ti endren time se cma ke trazu.
Pa ty eshte dita me e gjate,je endra ime per cdo nate
por ti nuk e di se sa forte te du

Ref:
Jo,jo ste pyetka dashuria,
tek ti me cojne enderat e mia,
je vetem ti e di o malli im,o shpirti im o mor djale i ri.
Shiko or djale ti syt e mia
aty ka priten dashuria
si ta tegoj sa te dashuroooooj.

Kjo dora jote per mbi sup,
me vjen te un si pellumb,
ti ma zbukurove jeten dhe me shume
se ti je rrezja qe me zgjon,
me mijera endra qe lulezojne,
mi cel dashuria gonxhe jetes tone.
Ref:
Jo,jo ste pyetka dashuria,
tek ti me cojne enderat e mia,
je vetem ti e di o malli im,o shpirti im o mor djale i ri.
Shiko or djale ti syt e mia
aty ka priten dashuria
si ta tegoj sa te dashuroooooj.


Ky tekst u dërgua nga Emiraa :)   Emiraa


Nuk kemi video për këtë këngë.
Merita Halili - Endrrat E Mia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Endrrat E Mia".
3. Video është e këngës "Endrrat E Mia", por nuk këndohet nga Merita Halili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Merita Halili:


Komente 0