Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Halili - Mitrovica (Feat. Raif Hyseni)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  8

I
NË VERI TË KOSOVES
NË MES SHALES DHE DRENICES
MU PËR BALLË ÇIQAVICES
ËSHTË QYTETI I MITROVICES
NË MES TIJ TRE LUMEJ
IBRI - LUSHTA DHE SITNICA
PLOT ME LULE PLEPA LISA
ËSHTË E BUKUR MITROVICA

II
ME HERONJË E MINATORË
ME SHKENCTARË DHE PUNTORË
ME ARTISTA E SPORTISTA
ËSHTË E JONA MITROVICA (2 X)

III
GJITHMON KA PLUMB E ZJARRË
ARGJRND - ZINK E SHUMË ARË
ME SHQIPONJA E SOKOLA
MITROVICË ËSHTË GJITHË KOSOVA (2 X)


Ky tekst u dërgua nga  ngjyra   arsimdiber

Merita Halili - Mitrovica
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mitrovica".
3. Video është e këngës "Mitrovica", por nuk këndohet nga Merita Halili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Merita Halili:


Komente 0