Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Halili - O Me Sabah Kam Dale Ne Pazar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

O me saba oh bre djalo
Kam dal ne pazar
O për me ble bre shpirto
shami për beqar

O ne qofsh beqar o bre djalo QUNO
Hjde m'dil o per zot
O rruges tate bre çuno
O Rruges e qaj me lot

Ref...x2
E qaj me lot
O me lot ne sy
E m'ka marr malli shpirto
T'rri me ty e

O me saba oh bre djalo
Kam dal ne pazar
O te blej shamin o bre shpirto
Ta zgjedh puro beqar

O ne qofsh beqar o mre djalo
Hjde m'dil o per zot
O rruges tate mre çuno
Rri e qaj me lot

Ref...x2
E qaj me lot
O me lot ne sy
E m'ka marr malli shpirto
T'rri me ty e

Ehej dogje lalen hej


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Merita Halili - O Me Sabah Kam Dale Ne Pazar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Me Sabah Kam Dale Ne Pazar".
3. Video është e këngës "O Me Sabah Kam Dale Ne Pazar", por nuk këndohet nga Merita Halili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Merita Halili:


Komente 0