Më mbaj mend (për 1 muaj)


Merita Halili & Hafsa Zyberi - Mori Vjollca Që Çel Në Saksi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mori Vjollca Që Çel Në Saksi".
3. Video është e këngës "Mori Vjollca Që Çel Në Saksi", por nuk këndohet nga Merita Halili & Hafsa Zyberi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Merita Halili & Hafsa Zyberi - Mori Vjollca Që Çel Në Saksi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Hafsa Zyberi

05/06/2011

2011-06-05T14:00:19+00:00Hafsa Zyberi
Mori vjollca që çel në saksi x2

Lule e par o për djemt e ri x2

Ref...Merita Halili
Ooh moj ledhatare lule e par oh moj për beqar x2

Merita Halili
Të këputa të vuna n'bardak x2

Lule e bukur oh moj për marak x2

Ref...Hafsa Zyberi
Ooh moj ledhatare lule e par oh moj për beqar x2

Sëbashku
Të këputa seç të mora erë x2

Lule e par o që del në pranverë x2

Ref...Sëbashku
Ooh moj ledhatare lule e par oh moj për beqar x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Merita Halili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet