Më mbaj mend (për 1 muaj)


Merita Halili - Vika Deti Tallaz Tallaz
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vika Deti Tallaz Tallaz".
3. Video është e këngës "Vika Deti Tallaz Tallaz", por nuk këndohet nga Merita Halili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Merita Halili - Vika Deti Tallaz Tallaz  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

19/12/2016

2016-12-19T15:45:24+00:00E vika deti moj lale
O tallaz tallaze
E se me ka zane o mi shpirto
Sevdaja me kast e

Jarina nanina me deshe te dua
Jarina ninanina ty qenke per mue

E kjo sevdaja mi goce
Qe me ka zan ne ty
E te pres vetllen lala
Aman me gjithe sy

Jarina naninana me deshe te dua
Jarina nananani ty qenke per mue

E vika deti mi lale
Aman truma truma
E kush te don o mi shpirt
O ma fort se una

Jarina naninani me deshe te dua
Jarina naninana ty qenke per mua.


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Merita Halili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë