Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Halili - Nje Lulishte Me Trendafila Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Nji lulisht me trandofila
Ësht parajsa e vërtet aman aman

Ësht parajsa e vërtet

Ky ësht vend ku knojnë bilbilat
Flakë na dogj arshiku i shkret e x2

Maraku ësht një shkëndij
Djeg si dielli në qershor aman aman

Djeg si dielli në qershor

Kët sevda kush ma din e
Shpirtin tem o ja la në dor e x2

Ooo kët sevda kush ma din e
Shpirtin tem o ja la në dor e


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Merita Halili - Nje Lulishte Me Trendafila
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Lulishte Me Trendafila".
3. Video është e këngës "Nje Lulishte Me Trendafila", por nuk këndohet nga Merita Halili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Merita Halili:


Komente 0