TEKSTESHQIP

Merita Kastrati & Muhamet Bytyqi
Dashnija Jeme
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashnija Jeme" kënduar nga Merita Kastrati & Muhamet Bytyqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.