Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Kyqyku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Merita Kyqyku është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore vajtuese. Më datë 29 Nëntor 2018, Merita Kyqyku publikon videoklipin "Xhelozia". Më datë 3 Shkurt 2020, Merita Kyqyku publikon videoklipin "Zemer Akull"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Merita Kyqyku

Komente 0