Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Kyqyku

Merita Kyqyku
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Merita Kyqyku është këngëtare. Më datë 29 Nëntor 2018, Merita Kyqyku publikon videoklipin "Xhelozia".

Më datë 3 Shkurt 2020, Merita Kyqyku publikon videoklipin "Zemer Akull".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente 0