TEKSTESHQIP

Merita Kyqyku
Xhelozia
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Xhelozia" kënduar nga Merita Kyqyku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky materiali muzikor u prezantua në ekranet tona i plotësuar me shije edhe me anë të një videoklipi muzikor, i cili u publikua me datë 29 Nëntor 2018.