Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Latifi - Besën Tënde Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Besen tende ma ke dhane,
me fjale te embla me ke thane,
ne mendime do ta mbaj,
do ti mbushi syt me vaj.

Ref 2x
Puthjet tona nuk harrohen,
do ti ruajm ne te dy,
zemrat tona nuk largohen,
une te dua vetem ty.

Athu ndonjeher ne kete jete,
do te jem vetem me ty,
shpirti im ne ty ka mbet,
s'ti harroj ata 2 sy.

Ref 3x
Puthjet tona nuk harrohen,
do ti ruajm ne te dy,
zemrat tona nuk largohen,
une te dua vetem ty.


Merita Latifi - Besën Tënde
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Besën Tënde".
3. Video është e këngës "Besën Tënde", por nuk këndohet nga Merita Latifi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Merita Latifi:


Komente 0