Merita Latifi
Merita Latifi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Ferizaj
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 11 Shtator 2001
  • Horoskopi:
  • ♍ VirgjereshaBiografia

BIOGRAFIA: Merita Latifi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe baladë popullore. Më datë 11 Shkurt 2018, Merita Latifi publikon videoklipin "Ndjenjat". Muzika e këngës u punua nga Kreshnik Avdiu, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati. Videoklipi u prodhua nga MProduction. Më datë 28 Prill 2018, Merita Latifi publikon videoklipin "Martesa Pa Dashni". Për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati. Videoklipi u prodhua nga MProduction. Më datë 12 Maj 2018, Merita Latifi publikon vid...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 2