Shqiprim Latifi
Shqiprim Latifi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Shqiprim Latifi është një këngëtar. Më datë 19 Qershor 2022, Shqiprim Latifi publikon videoklipin "Ta Du Shpirtin". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu, ndërsa orkestrimi u realizua nga Arti Rec. Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures. Më datë 1 Shkurt 2023, Shqiprim Latifi publikon videoklipin "S'ka Ma Dashni". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu. Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures. Më datë 10 Qershor 2023, Me...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0