Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Latifi - Zanati I Vjeter Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Strofa(1)
Zanatin e vjeter
Se paske harru
Ke dal me nje tjeter
Sa je kan me muu
Po bota esht e vogel
Gjithcka merret vesh
U bana i mire me ty
Ma ktheve me tkec

Si drite e syve
Si drite e syvee
Un te pata tyy
Deri nqiell Deri nqiell
Dashni kam per ty
Erdhi fundi Erdhi fundi
Qe nuk e kam prit
Nje her ta fali zemren
Nuk ta fal per s’dyt (Refreni X2)
Strofa (2)
Gabimin e paree
Me zemer ta kam fale
Po kurr se kam mendu
Se ke mem tradhtu
Po bota eshte e vogel
Gjithcka merret vesh
U bana i mire me ty
Ma ktheve me t’kec

Si drite e syve
Si drite e syvee
Un te pata tyy
Deri nqiell Deri nqiell
Dashni kam per ty
Erdhi fundi Erdhi fundi
Qe nuk e kam prit
Nje her ta fali zemren
Nuk ta fal per s’dyt (Refreni X2)


Ky tekst u dërgua nga Bleron Azemi

Merita Latifi - Zanati I Vjeter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zanati I Vjeter".
3. Video është e këngës "Zanati I Vjeter", por nuk këndohet nga Merita Latifi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Merita Latifi:


Komente 0