Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Paparisto

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Elbasan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kanada 
Merita Paparisto është një shkrimtare e njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Irma Kurti

Delinda Muçollari

Alma Papamihali

Natasha Lako

Lola Shehi

Adelina Mamaqi

Lumturi Plaku

Silvana Berki

Manjola Brahaj

Sabrie Selimaj

Tags: Merita Paparisto


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet