Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Selimi
Këngët (1)
Biografia
Komente (0)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Merita Selimi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Në Dhjetor 1986, Merita Selimi merr pjesë në Festivali i 25-të në RTSH me këngën "Shokëve Të Mi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Merita Selimi

Komente 0