TEKSTESHQIP

Merita Spahiu
Zemren E Shite
Lyrics

Pse e shite dashurin , dashurin ti zemra ime
Paske qen ti nje vitrin plot me premtime e un isha fietja e par oooo, Nuk e dija sado vuaja se dija
se ma morri mendjen time perendia sot vetmia po me qmend pa ty oo

Ref:2x
Gjithmone do jesh ti dashuriaa dhe pse ke qen ti tradhetia e pranoj nuk do mundem , ti je ndienja qe me qmend edhe ne gjum me mungon shum

Zemren e shite shikoj sot shiko sot sa larg mberrite
dashurin ti ma venite ti je shkaku i lotve ne sy ooooo

Nuk e prisja tradhetin jo nuk e prisja nje mij her me
mir pranoja un te vdisja sepse jeta jo nuk vlen pa ty

Ref:2x
Gjithmone do jesh ti dashuriaa dhe pse ke qen ti tradhetia e pranoj nuk do mundem , ti je ndienja qe me qmend edhe ne gjum me mungon shum

DËRGOI:
INFO
Gjithçka u prit shumë mirë edhe falë faktit, që produkti muzikor u prezantua tek audienca e gjerë i punuar me profesionalizëm edhe me videoklip, për të cilin u bashkëpunua me Urban Graphics. Videoklipi u publikua me datë 21 Dhjetor 2013.