Meriton Mjekiqi
Meriton Mjekiqi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Meriton Mjekiqi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 27 Korrik 2021, Escobars publikon videoklipin "Pap Pap", në bashkëpunim me Meriton Mjekiqin. Teksti i këngës u shkrua nga Escobars. Videoklipi u prodhua nga Fullmoon Production, ndërsa produksioni audio u realizua nga RZON. Më datë 9 Tetor 2021, Nush, Kennz, Grido, Il Ghost, Bardhi, Ari, Meriton & Matolale publikojnë videoklipin "Jackpot II", në bashkëpunim me Meriton Mjekiqin. Videoklipi u prodhua nga Imagine Films, ndërsa produksioni...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0