Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Merks - N'party  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

30/09/2009

2009-09-30T16:13:47+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "N'party" kënduar nga Merks.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Merks i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Merks:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet