Më mbaj mend (për 1 muaj)


Merks - Bring Me Down

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bring Me Down".
3. Video është e këngës "Bring Me Down", por nuk këndohet nga Merks.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Merks - Bring Me Down  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

15/02/2010

2010-02-15T12:43:59+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bring Me Down" kënduar nga Merks.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Merks i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Kanye West. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

(feat. Brandy)

[Chorus: Brandy]
I always knew that one day
They'd try to bring me down
WOoow, one day, they tried to bring me down
ALways knew that one day, they'd try to bring me down
Dooown, way down

[Kanye]
We gon' last today, we have to pray
Besides what the pastor say, I have to say
Since Pac passed away
Most you rappers don't even deserve a track from me
You see, if you evern wanted to ever be anything
There'd always be somebody that shoot down any dream
There'll always be haters, that's the way it is
Hater nig*az marry hater bi*ches and have hater kids
But they gon' have to take my life 'fore they take my drive
'Cause when I was barely livin, that's what kept me alive
Just the thought that maybe it could be better than what we at at this time
Make it out of this grind, 'fore I'm out of my mind
And get some lee way on the he say she say
You girl don't like me, how long has she been gay
Spanish girls say "No able ingle"
And everybody want to run to me for their SINGLE
It's funny how these wack nig*az need my help
Wasn't around when I couldn't feed myself
Dog, If I was you, I wouldn't feel myself
Dog, If I was you, I'd kill myself
Made a mill myself, and I'm still myself
And I'ma look in the mirror if I need some help
Ask me from the heart, y'all all frontin
Everybody feel a way about K but at least y'all feel somethin

[Brandy]
Why you come here, I bet it only it was forget to get ya
What kind of dream we found, see I'm often at your cross way
forgetting it was that heaven let ya. They tried to bring me down

[Chorus - 5X]Më Shumë Këngë Nga Merks:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet