Më mbaj mend (për 1 muaj)


Merks - I Need You Back

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Need You Back".
3. Video është e këngës "I Need You Back", por nuk këndohet nga Merks.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Merks - I Need You Back  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

11/12/2009

2009-12-11T07:57:20+00:00I dont usually do this but
it has to be done
shout out to sherie on the vocals
esten-k beats
you know who it is man..

(merks)
Baby listen i need you back
trust me
its been a long time where you been at (where)
i miss seein your pretty face
that sexy body shape
i know i messed up, im sorry,
it was a mistake
your my one and only
your my soulmate
remember back then life was great (was)
where you goin?
wait
i got somethin to say
hear me out babes
i hope its not too late
i want and need you back, cant you see that
nodody has what we had
not when we talk
no joke,
cherie, sing it, bring it back

(cherie)
i need you back
i need you back in my life
i need you back
i need you in my life
i need you back
i need you back in my life
i need you back
i need you back in my life

(merks)
i need you back in my life
i didnt know then but now i realise
your my future wife
i need you by my side
i know that i broke your heart
and for that, i apolagize
you hypnotise my mind
with your beautiful eyes
just thinkin about you gets me through the day
i love you, i love you, thats all i can say
baby come back
so if you come back, i want you to stay
not be a strain
you brighten my day
the feelings are great
and when your around everythins ok
so please don't stay away

(cherie)
i need you back
i need you back in my life
i need you back
i need you back in my life
i need you back
i need you back in my life
i need you back
i need you back in my life
i need youuuuu (ooouoouuouu)
i need yooooouuuu back in mmmyyyyy liiiiife

(merks)
but its up to you
if you wanna come back in my life
i never beg, i never ask twice
so it depends what you like
do you want me of who i am
so just for the prize
or just for the size (haha)
nah im playin'
you know about me everythins nice (trust me)
i know your days are dark without me
so why don't you come to the light?
come on babes, you know that im right
theres no need to fuss and fight
if you dont want me then fuck off
ill go find a girl whos alike
maybe one that i like
but i do want you, yeah thats right

(cherie)
i need you back
i need you back in my life
i need you back
i need you back in my life
i need you back
i need you back in my life
i need you back
i need you back in my life
i need youuuuu (ooouoouuouu)
(merks) i need you back trust me
i need yooooouuuu back in
mmmyyyyy liiiiife

(merks) i wish i could take back time


Më Shumë Këngë Nga Merks:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet