Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Merks - All Or Nothing
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "All Or Nothing".
3. Video është e këngës "All Or Nothing", por nuk këndohet nga Merks.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Merks - All Or Nothing  (Feat. Santana)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

24/02/2014

2014-02-24T20:06:30+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "All Or Nothing" kënduar nga Merks.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

O-town - All Or Nothing

I know when he's been on your mind
That distant look is in your eye
I thought with time you'd realize
It's over over
It's not the way I choose to live
And something somewhere's got to give
As sharing this relationship gets older older
You know I'd fight for you
But how I can fight someone who isn't even there
I've had the rest of you now I want the best of you
I dont care if that's not fair

Chorus:
Cause I want it all
Or nothing at all
There's no where left to fall
When you reach the bottom it's now or never
Is it all
Or are we just friends
Is this how it ends
With a simple telephone call
You leave me here with nothing at all

There are times it seems to me
I'm sharing you with memories
I feel it in my heart
But I dont show it show it
And then there's times you look at me
As though I'm all that you can see
Those times I don't believe it's right
I know know it

Don't me make me promises
Baby you never did know how to keep them well
I've had the rest of you
Now I want the best of you
It's time for show and tell

Chorus

Cause you and I
Could lose it all if you've got no more room
No room inside for me in your life
Cause I want it all
Or nothing at all
There's no where left to fall
It's now or never

Vanessa Hudgens - All Or Nothing

They can say let's pretend
Make em like them my best friend
tellin their lies
And they can scheme behind my back
Make fiction not a fact
try to re-write my life

but they aint got a clue
if i were in their shoes
i would shut right up

Take me as I am
Or not at all
I ain't ever gonna change myself for no one
No compromise
'Cause it's my life
It's all or nothing.

They can laugh all they like
got no need to justify

I am who i am
and they can do their worst if they dare
If it makes them happy we don't care
It's out of their hands

'Cause they aint got a clue
If we were in their shoes
We would just shut right up

Take us as we are
Or not at all
We ain't ever gonna change ourselves for no one
No comprosmise 'cause it's our life
It's all or nothing.

Take me as I am
Or not at all
I aint ever gonna change myself for no one
Not compromise 'cause it's my life
It's all or nothing

Europe - All Or Nothing

(Eric Martin, Andre Pessis, Joey Tempest)

I'd bet my soul on a roll of a dice
I hit the ground runnin'
And I never think twice
I'd brave the heat of a
Wild cat fire to satisfy
My animal desire

Can't stop me now
I've set my sights on you
Right to your heart
My aim is true, that's why

All or nothing at all
Is how I feel about it
Won't stand my back to the wall
I'll find my way around it
All or nothing at all
There's nothing I won't do
And the one thing I want
All of is you

Don't want to labor at love
Rather do without
Won't carry the tourch
I want to burn down the house
I wanna give you all my lovin'
Baby listen to this
I would never settle for
Anything less

Can't stop me now
Once you've got me goin'
Can't slow me down
I'm driven by your motion


Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Merks:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë