Official Video

Merks - Dun Dem  (Feat. Slaughter & Blocks)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/05/2015

2015-05-15T18:00:01


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dun Dem" kënduar nga Merks.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Merks i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Merks:

Më Shumë...