Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merushe Xhihani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  70
BIOGRAFIA: Merushe Xhihani është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 31 Janar 2014, Hamit Metka & Merushe Xhihani publikojnë videoklipin "Pleqerine Nuk E Dua". Më datë 20 Nëntor 2014, Merushe Xhihani publikon videoklipin "Aman Aman". Më datë 31 Gusht 2015, Merushe Xhihani publikon videoklipin "Tepelene Moj Legjendare". Më datë 3 Janar 2017, Merushe Xhihani publikon videoklipin "Kendoni Edhe Ju Me Mua Be I Bukur O Flori". Më datë 30 Korrik 2018, Merushe Xhihani publikon videoklipin "Kolazh 2018"...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Evgjeni Çuli

Esmeralda Kaso

Griselda Pepa

Donika Pecollari

Luljeta Konomi Haxhi

Marjeta Vjeri

Elejda Dosi

Jolanda Kojlovic

Eglantina Doko

Blerta Agolli

Tags: Merushe Xhihani, Meri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet