A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Merytoni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Presheve 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Merytoni është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Meriton Memeti, Si I Ri Kishte Nje Talent Te Madh Per Disa Gjera, Por Aji E Zgjodhi Me Te Miren Dhe Me Te Pershtatshmen Per Te, Me E Pershtatshmja Ishte Muzika Me Te Cilen Mirret Edhe Sot. Ne Vitin 2003 Desidon Te Largohet Nga Shkolla Per Ti Dhen Meshum Koh Dhe Per Ti Marrur Hapat E Par Ne Pasionin E Ti Muzik-En. Ne Te Njejtin Vit Krijon Grupin E Ti Me Disa Shok Te Cilet Ishin Te Pershtatshum Per Meritonin ,Pas Realizimit Te Disa Kengeve Shum...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Anonimos

Miril

Eki

ZeeroMan

B52

Rrufeja

Liberian Selimi

Overlord

Ex King

Mr.Trimi


Tags: Merytoni, Mery, Meri, Dr. Mery, Dr.Mery,

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019