Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Mery Bilcari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Berat 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Mery Bilcari është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Meri Bilcari e ka pasion kengen dhe e quan dashurine e saj te pare: "Gjithmone me ka pelqyer muzika, mbi te gjitha te kendoj, une kam kenduar qe ne nje moshe te vogel dhe mund ta them me plot gojen qe kenga eshte dashuria ime e pare me pak fjale. Ka pas momente edhe jo edhe po, se po te flasim realitetin, zakonisht prinderit femijen e tyre e duan gjithmone me te mbledhur ne jete, e jo te ikin sa andej ketej, sepse puna jone eshte gjithmone e till...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareJepem ... (2011)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Juvi

Eva Ndoja

Anila Mimani

Nidora Gjyriqi

Melani

Jeta Faqolli

Eneda Tarifa

Rezarta Shkurta

Rovena Dilo

Ingrit Gjoni

Tags: Mery, Meri, Meri Bilcari, Mery Bilcari, Lady, Lady M, Mary


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet