Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mery - Si Atehere
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Atehere".
3. Video është e këngës "Si Atehere", por nuk këndohet nga Mery.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Mery - Si Atehere Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

19/03/2016

2016-03-19T10:41:39+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Si Atehere" kënduar nga Mery.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Adelina Emini - Si Atehere

si atehere
une ende te dua si atehere
nuk ndryshoj asgje &
pse kurre nuk do te t'kem
nuk e di nese per mua ty malli a te merr
& pse pa ty njesoj me aromen tende flej

mengjesi me gjen vetem
prap vetem kafen po e pi
ne cdo foto te vjeter
une shoh te njejten dashuri
se nuk ka gje te me ndryshoje
koha do kaloje prap njesoj

si atehere
une ende te dua si atehere
nuk ndryshoj asgje &
pse kurre nuk do te t'kem
nuk e di nese per mua
ty malli a te merr
& pse pa ty njesoj
me aromen tende flej

e njejte eshte dita ime
me mall e me shume lote ne sy
i njejte eshte dhe ky vend
vetem se nuk te shoh une ty
se nuk ka asgje te me ndryshoje
koha do kaloje prap njesoj

si atehere
une ende te dua si atehere
nuk ndryshoj asgje &
pse kurre nuk do te t'kem
nuk e di nese per mua
ty malli a te merr
& pse pa ty njesoj
me aromen tende flej

Gentian Ramosaj - Si Atehere

Ti me puth sonte
jo veq per trip
dua qdo here
nat per nat
e dit per dit
dashuri te sinqert
plot puthje te zjarrta
netet me ty
te jene te gjata
Me shtrengo fort
zemren ma merr
le te jete nata
sikur atehere
puthje puthje
deri ne mengjes
dashuria jone
kurr mos te vdes

Ref:2x
Si Atehere, Ti me puth ti
Si Ateher , ti me duaj ti
Si Atehere , Ti me puth ti
Si Atehere ,Ti me duaj ti

Ty tka mar malli
syrin me ta pata
jemi nje zemer
kurr skem mu nda
Me shiko ne sy
e me mos loto
me thuaj te dua
e shum me perqafo
Me shtrengo fort
zemren ma merr
le te jete nata
sikur atehere
puthje puthje
deri ne mengjes
dashuria jone
kurr mos te vdes
Më Shumë Këngë Nga Mery Bilcari:


Komente mbi këtë këngë