TEKSTESHQIP

Mery
Qendrojm
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qendrojm" kënduar nga Mery.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.