Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Met Doku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Met Doku është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Në Mars 2014, Met Doku merr pjesë në Kenga Ime 2014 me këngën "Lule Mbi Dëborë". Në Mars 2014, Met Doku merr pjesë në Kenga Ime 2014 me këngën "Vitori Tu Bëftë Nëna". Më datë 15 Dhjetor 2014, Met Doku publikon videoklipin "Pas Murit Te Shtepise"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Altin Malo

Nimet Sulkaj

Hysni Lala

Ylli Alushaj

Klordian Rama

Gerti Hyka

Sokol Fejza

Artan Korra

Kastriot Adushi

Perlat Pashaj


Tags: Met Doku

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet