Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Met Sadiku (Poet)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Met Sadiku (Poet) është një shkrimtar.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Imarton Osmani

Arber Sokoli

Kasam Shaqirvela

Mehmet Disha

Veron Hoxhaj

Jahja Mehmeti

Samir Maliqi

Kushtrim Ymeri

Tasin Demiri

Florim Muhadri

Tags: Met Sadiku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet