Më mbaj mend (për 1 muaj)

Metamorf

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  30
BIOGRAFIA: Metamorf është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock. Në Prill 2006, Metamorph marrin pjesë në Top Fest 3 me këngën "Instikti Kolektiv Centrifugal". Në Maj 2007, Metamorf marrin pjesë në Top Fest 4 me këngën "Rruga E Vertete Dhe Jeta". Në Maj 2008, Metamorf marrin pjesë në Top Fest 5 me këngën "Lumenjte E Jetes". Në Maj 2009, Metamorf marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Epoka E Mjegullnajave"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Metamorf, Grupi Metamorf, Metamorph

Komente 0