Më mbaj mend (për 1 muaj)


Metamorf - Epoka E Mjegullnajave

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Epoka E Mjegullnajave".
3. Video është e këngës "Epoka E Mjegullnajave", por nuk këndohet nga Metamorf.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Metamorf - Epoka E Mjegullnajave  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

1 🔥

01/04/2009

2009-04-01T13:54:18+00:00Ferr
*hap syt e shoh
*nuhas e ndjej
xhdo gj qe mrrethon i shembellen
*zhgerryhem ne lluc
*endem ne terr
*materializimi i zotit ne derr
gjinkallat po kendojn
*det me dallg
*e qiell me re
jeta emrin merr nga ne
gjak i ri ne zemrat tona po rreh
* hedhim sot hapin e par
*emrin ton shkruar me zjar
*drejt se ardhmes sot ne ecim krenar
*
ankth
*nuk ka me ggjum
*jam lodhur shuuuume
*nuk di se ku po r jo ne pun
*djersa u be lum
*kafeja llum
*ndihem si plak
*ndaj mjaft
*do mbaj qendrim
*me zduroj dot
*kuptimi merr vlere kur reagon me vjen cudi
*smund ta besoj
*si e lash derrin te behej zot
SHPALL SE FATI sEGZISTON


Ky tekst u dërgua nga  anton
Më Shumë Këngë Nga Metamorf:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet