TEKSTESHQIP

Meti Maloku & Aferdita Elshani
Per Sevda E Dashni
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Per Sevda E Dashni" kënduar nga Meti Maloku & Aferdita Elshani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.