TEKSTESHQIP

Meti Maloku
Ani Mori Nuse
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ani Mori Nuse" kënduar nga Meti Maloku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.