TEKSTESHQIP

Meti Maloku
Je E Bukur
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Je E Bukur" kënduar nga Meti Maloku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kompozitor është Dudi, ndërsa teksti është marrë përsipër nga Naim Qukiqi.