Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Mevlan Kurtishi - Ummati  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

31/07/2016

2016-07-31T17:46:18+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ummati" kënduar nga Mevlan Kurtishi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mevlan Kurtishi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mevlan Kurtishi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet