A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Mevlan Kurtishi - Babullah


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

1 🔥🔥

08/02/2019

2019-02-08T16:58:14


Sorry, this song lyrics is not yet available "Babullah" sung by Mevlan Kurtishi.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Babullah".
The music video from Mevlan Kurtishi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add LyricsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019