Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mevlan Kurtishi - Sabrun Jameel

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sabrun Jameel".
3. Video është e këngës "Sabrun Jameel", por nuk këndohet nga Mevlan Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mevlan Kurtishi - Sabrun Jameel  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Ishraq"

Komente

Asnjë Koment

18/01/2019

2019-01-18T11:57:08+00:00Nothing will last forever,
Good or bad things, or whatsoever.
Don’t give up for what happened to you!
Allah also tests those whom He loves too.

After a rainy day, the sun will shine.
After this pain, soon you will be fine.
Every closed door has its own keys.
Verily with hardship comes ease.

It’s a stormy life, we have to survive.
We will prevail, if we really strive.
Cause this is a rule of this deen.
InnAllaha maassabiriin

Chorus:
ان الله معنا
هو ربنا يحبنا
الجنة تنتظرنا
نلتقي بها رسول الله


Më Shumë Këngë Nga Mevlan Kurtishi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet