Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mevli (Mevlan Shaba)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  153
 • Emri i Vërtetë:
 • Mevlan Shaba
 • Vendlindja:
 • Kavajë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Gjermani 
 • Mosha:
 • 37 Vjeç
BIOGRAFIA: Mevli (Mevlan Shaba) është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Ka lindur në Kavajë, por jeton prej vitesh në Gjermani dhe punon si asistent menager. Përveç muzikës, fitoi famë edhe si një nga djemtë e programit "Përputhen", të drejtuar nga Bora Zemani në Top Channel. Rrugëtimi i tij në këtë emision ka qenë shumë i gjatë. Ai ka patur shumë pëlqime gjatë programit duke nisur nga Shqipe Hysenaj. Në momentin e parë që hyri, Mevlani shprehu pëlqimin e tij ndaj Shqipes. Pasi mes tyre pati një debat shumë të fortë ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

16 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (8)

6
26
19
25
5
19
10
15

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY

Artistë Të Ngjashëm:

Sajmir Misku

Hevzi Kumanova

Gentian Gojani

Burim Mehmeti

Mili Sallauka

Fikret Bislimi

Ylber Idrizi

Liridon Hoti (Liri)

Pleurat Lajçi

Alban Shehu

Tags: Mevli, Mevlan Shaba, Perputhen, Mevlani


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet