Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mevlud Rahimaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Mevlud Rahimaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Qysh ne fëmijëri kishte muziken ne zemer. Shkollen fillore e kreu ne sh m u "Selami Hallaqi" ne gjilan pastaj vazhdoi shkollen e mesme te muzikes po ashtu ne gjilan. Viti 2015 ishte viti i kengtarit te ri ku morri pjese ne talent show'in e famshem ne shqiperi "The voice of albania" ku beri nje buje te vertete ne fazen e dyte te betejav me kengen "Say something". Ketu filloi gjithqka.. Pas "the voice" Mevludi ishte i ftuar ne shum emisione ku perf...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrës në

The Voice Of Albania

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Mevlud Rahimaj

Komente 0