Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Mendekim Haliti
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: MGH është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 27 Janar 2012, MGH publikon videoklipin "Illegale Schiene". Më datë 28 Qershor 2012, MGH publikon videoklipin "Das Was Die Jugend Braucht". Më datë 5 Janar 2013, MGH publikon videoklipin "Es Tut Mir Leid". Më datë 4 Korrik 2013, MGH publikon videoklipin "Hija E Nanes & 50/50"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Astro

Sela aka Boszman

Mc Toska

N.A.G

Barooti

Liberian Selimi

Jeton

Agresioni

Alba G

ZeeroMan

Tags: Mgh, M.G.H, Mendeking, Mendekim Haliti


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet