Më mbaj mend (për 1 muaj)

MGH
  • Emri i Vërtetë:
  • Mendekim Haliti
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
Nuk ka akoma asnjë votë

Këndon kryesisht: hip-hop

MGH është këngëtar i njohur. Më datë 27 Janar 2012, MGH publikon videoklipin "Illegale Schiene".

Më datë 28 Qershor 2012, MGH publikon videoklipin "Das Was Die Jugend Braucht".

Më datë 5 Janar 2013, MGH publikon videoklipin "Es Tut Mir Leid".

Më datë 4 Korrik 2013, MGH publikon videoklipin "Hija E Nanes & 50/50".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

1

Profili

Facebook

Shto profile

të tjeraKomente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet