Më mbaj mend (për 1 muaj)

MGH - Outro Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Yeah a kom than para 1 vjeti se apet kom mu kthy se ki dit qe une vi me album KuQ MG e çimi nonës se as vetes si besoj e qato ruje vetën se ksaj rradhe t"pushkatoj a thu m"harroj i madhi Zot e kallxom pse po derdh nan e dashtun apet lot pot kuptoj po e di ti edhe vet se shum sene smund tregohen kurr sjom kon qeshtu po veq kohët po ndyshojn sjom i pari as i fundit që me derte shëtita a thu sa ka me arrit e kujt ko me ja thy turit ma merr mendja qe po shiten patriota nuk jav iç nonën une po jav çi nonën bota edhe hapi syt o daj se ktu ligjet po shkelen Franfurk amajn ku Boszrecodsat mledhen t"vërtetojn e sundojn e sta dojn hiq at fest Kuq Mg dul kush do mu shty me MG tash


Ky tekst u dërgua nga Black-buster


Nuk kemi video për këtë këngë.


MGH
Publikimi: 05/06/2010


MGH - Outro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Outro".
3. Video është e këngës "Outro", por nuk këndohet nga MGH.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga MGH:


Komente 0