Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Mhill Krasniqi & Grupi Bijte E Marash Krasniqit - Deri Sot S'kam Dite Cka Koka Dashnija  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votëKomente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet